Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8-17
Sobota 8-14
Niedziela - Nieczynne

SIAT-MAR
Strzemeszna Pierwsza 28
97-216 Czerniewice
tel./fax: (44) 710 47 62
kom.: 503 363 351
e-mail:
karwatpoczta@neostrada.pl
Kontakt do firmy SIAT-MAR

Bramy i furtki

Każdy dom powinien zapewniać poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom. Osiągnąć można to na wiele sposobów - można zadbać o drzwi antywłamaniowe, wyposażyć okna w dodatkowe zabezpieczenia, zamontować alarm przeciwwłamaniowy. Jednak wiele osób nie docenia znaczenia tak prostych rozwiązań, jak solidne bramy lub furtki. To właśnie one dodatkowo uniemożliwią osobom niepowołanym dostanie się na teren posiadłości.

Furtki to również rozwiązanie dla domostw, którym zależy na atrakcyjnym wyglądzie zewnętrznym całej działki. Brama stanie się pierwszym elementem jaki zobaczy osoba przechodząca lub gość, przez co staje się ona wizytówką całego domu. Dlatego tak istotne jest, aby prezentowała się ona elegancko, zachwycając wysokimi walorami wizualnymi. Kolor, wzór oraz materiał musi zostać odpowiednio dostosowany do ogrodzenia, a także barw i materiałów wykorzystanych w samym domu, aby tworzyły one spójną całość.

Firma SIAT-MAR zajmuje się produkcją solidnych bram dwuskrzydłowych, które można zamontować bezpośrednio na podjeździe. Oferowane są także furtki, znajdujące zastosowanie nie tylko w części frontowej domu, ale również jako przejście do przydomowego ogródka. Dbamy, aby nasz każdy Klient był w pełni zadowolony z otrzymanego od nas produktu. Dlatego przed przystąpieniem do tworzenia projektu oraz jego realizacji, ustalamy wszystkie szczegóły dotyczące wymiarów, koloru oraz zastosowanego materiału i wykończeń.

Wykonujemy:

  • dwuskrzydłowe / uchylne w standardzie o wymiarach 150 cm x 400 cm + 100 cm furtka oraz o dowolnych wymiarach na zamówienie
  • przesuwne w każdym wymiarze
  • furtkiPoniżej zamieszczona została także galeria, w której znajdują się nasze przykładowe realizacje. Pozwoli to Państwu lepiej poznać nasze możliwości.

Galeria:
powered by Devlin-Art