Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8-17
Sobota 8-14
Niedziela - Nieczynne

SIAT-MAR
Strzemeszna Pierwsza 28
97-216 Czerniewice
tel./fax: (44) 710 47 62
kom.: 503 363 351
e-mail:
karwatpoczta@neostrada.pl
Kontakt do firmy SIAT-MAR

Oferta

Wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało stworzeniem oferty, w której znajdują się wyłącznie wysokiej jakości produkty. Wprowadzając nowe rozwiązania zawsze mieliśmy na uwadze kompatybilność z innymi elementami asortymentu oraz komplementarność. Dzięki takiemu podejściu możemy zapewnić dostęp do bardzo szerokiej oferty wyrobów służących do wygradzania terenu.

Jednocześnie gwarantujemy duże pole do manewrowania w zakresie parametrów wymiarowych oferowanych produktów. Zapewniamy bowiem dość dużą swobodę w kombinacji poszczególnych elementów tak, aby możliwie najlepiej dopasować do indywidualnych preferencji naszych Klientów.

Siatki ogrodzeniowe

Siatki
Oferujemy siatki ogrodzeniowe wykonane z drutu stalowego ocynkowanego lub powlekanego warstwą PCV. Produkt odznacza się dużą odpornością na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu przez długi czas zachowuje walory estetyczne i użytkowe. Dajemy możliwość doboru długości i szerokości, a także wielkości oczek i średnicy drutu.

Panele ogrodzeniowe

Panele
Jednym z flagowych produktów naszej oferty są panele ogrodzeniowe. Oferujemy wyroby wykonane na bazie drutu stalowego zgrzewanego ocynkowanego i pomalowanego. Dostępne kolory to: zielony, czarny i brązowy. Większą dowolność zapewniamy przy wyborze rozmiarów. Istnieje możliwość czterech różnych kombinacji na bazie poszczególnych parametrów.

Słupki ogrodzeniowe

Słupki
Nasz asortyment obejmuje również słupki ogrodzeniowe narożne, początkowe oraz pośrednie. Pozwalają na stworzenie solidnego i estetycznego ogrodzenia z wykorzystaniem naszych paneli. Wykonane są z nowej rury zakończonej metalowym daszkiem. Występują w wersji ocynkowanej lub ocynkowanej i malowanej proszkowo. Proponujemy kilka wariantów wymiarowych.

Bramy i furtki

siatka 1
Polecamy funkcjonalne bramy w wariancie dwuskrzydłowym, uchylne. Dostępne są w standardowych wymiarach 150x400x100cm. Modele przesuwane możemy wykonać w dowolnym wymiarze, zgodnie z wytycznymi Klienta. Oferujemy także praktyczne furtki. Produkty powstają na bazie materiałów mocnych i wytrzymałych na czynniki zewnętrzne.

Druty

W naszej ofercie znajdują się druty ocynkowane oraz powlekane PCV. Zastosowane w nich warstwy ochronne zapewniają większą trwałość oraz dłuższą żywotność. W zależności od wybranego typu dostępne są w przekrojach o różnej średnicy. Materiał sprzedajemy w formie kręgów o wadze od 100 do 500kg. Polecamy także bardzo dobre jakościowo druty kolczaste.

Akcesoria

Istotnym elementem naszej oferty są akcesoria do montaż siatek. Wśród oferowanych rozwiązań znajdują się produkty wykonane z mocnych materiałów, pozwalające w odpowiedni sposób zainstalować ogrodzenie z siatki. Ich użycie zapewnia także stabilność całej konstrukcji. Proponujemy duży wybór rozwiązań. Pomagamy przy doborze produktów.

 

 

 

Siatki ogrodzeniowe
Bramy i furtki
Druty
Akcesoria
Panele ogrodzeniowe
Słupki ogrodzeniowe
Montaż siatki
powered by Devlin-Art