Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8-17
Sobota 8-14
Niedziela - Nieczynne

SIAT-MAR
Strzemeszna Pierwsza 28
97-216 Czerniewice
tel./fax: (44) 710 47 62
kom.: 503 363 351
e-mail:
karwatpoczta@neostrada.pl
Kontakt do firmy SIAT-MAR

Słupki ogrodzeniowe

Dla stworzenia trwałego i mocnego ogrodzenia istotne znaczenie mają odpowiednio dobrane i zamontowane słupki narożne, początkowe oraz pośrednie. Pozwalają na połączenie poszczególnych przęseł w taki sposób, aby gwarantowały stabilność całej konstrukcji oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Jakie rodzaje wykonujemy?

Słupek narożny – jest to element, który montowany jest w każdym newralgicznym punkcie ogrodzenia, czyli w narożniku, i załamuje się przynamniej pod kątem 10°. Najczęściej służy do połączenia prostopadłych ścian z siatki. Odznacza się największą spośród wszystkich rodzajów średnicą i jest najbardziej wytrzymały. Często podczas montażu stosuje się dodatkowo, celem ich wzmocnienia, specjalne podpory.

Słupek początkowy – jest to element, który wykorzystuje się na każdej krawędzi ogrodzenia. Każdy płot konstruowany z użyciem specjalnej siatki od niego się zaczyna lub też na nim kończy. Najczęściej wykorzystywany jest przy początku płotu z siatki, który nie zaczyna się łączeniem ze ścianą prostopadłą. Do jego stworzenia wykorzystuje się jeden produkt w wersji narożnej i jeden w wersji podporowej.

Słupek pośredni – jest to element, który umożliwia wykonanie ogrodzenia z siatki o dowolnej długości. Ma na celu wzmocnienie całej konstrukcji i jest wprowadzany co kilka metrów, aby ustabilizować całość. Z reguły przyjmuje się, że przy siatce o wysokości 1,5m należy stosować wyroby o średniej grubości ok. 42mm i długości minimum 0,5m większej niż wysokość siatki.

Parametry techniczne i ceny

Wszystkie nasze słupki ogrodzeniowe przystosowane są do montażu siatki. Wykonane zostały z nowej rury, zwieńczonej metalowym daszkiem. Do oferowanych produktów możemy dołączyć nakrętki ułatwiające montaż siatki.

Wysokość

2000mm

2300mm

2150mm

Ocynk

14zł

16zł

-------------

Malowane podkładem

15zł

-------------

18zł

Galeria słupków ogrodzeniowych

powered by Devlin-Art