Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8-17
Sobota 8-14
Niedziela - Nieczynne

SIAT-MAR
Strzemeszna Pierwsza 28
97-216 Czerniewice
tel./fax: (44) 710 47 62
kom.: 503 363 351
e-mail:
karwatpoczta@neostrada.pl
Kontakt do firmy SIAT-MAR

Druty

Na bieżąco śledząc potrzeby naszych Klientów, poszerzyliśmy ofertę o solidne druty, które posiadają bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie. Można je między innymi wykorzystać do wzmocnienia posiadanego ogrodzenia lub przymocowania do niego dowolnych elementów znajdujących się na terenie działki. Zostały one wykonane z wytrzymałego materiału, wzmocnionego dodatkowo poprzez ocynkowanie. Można również zastosować powleczenie PCV.

Polecamy także rozwiązania kolczaste, które umożliwią odgrodzenie wybranej części posiadłości. Znajdują one również zastosowanie w ogrodzeniach, znacznie utrudniając dostęp niepożądanym osobom.

SIAT-MAR dba, aby każdy znajdujący się w ofercie produkt mógł zostać w pełni zindywidualizowany, spełniając wszystkie oczekiwania Klientów. Dlatego zachęcamy do wypełnienia formularza, znajdującego się w zakładce Kontakt i wysłania zapytania o drut o pożądanej długości, średnicy oraz wymaganego wzmocnienia. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby otrzymali Państwo dokładnie taki produkt jaki jest niezbędny podczas wykonywanych prac.

Oferujemy:

  • Druty:
    • średnica drutu ocynkowanego od 2,0 do 4 mm 
    • średnica drutu powlekanego PCV od 2,0/3,2 do 2,8/3,9 mm 
    • waga kręgów od 100 do 500 kg
  • Druty kolczaste
powered by Devlin-Art